Levent Tanman
Levent Tanman

C.Levent TANMAN İstanbul’da doğdu. Piyano eğitimine on yaşında başladı. Darüşşafaka’da Mr. Linche ile piyano çalışmalarına devam etti.

Atatürk Eğitim Enstitüsü Müzik Bölümünü bitirdi.

25 yıldır Özel Marmara Eğitim Kurumları’nda Müzik Bölüm Başkanı olarak çalışmalarına devam etti. Ayrıca T.C. Maltepe Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak “Çocuk ve Müzik” derslerine girdi.

Levent Tanman
Levent Tanman

“Şarkılarla Müzik Eğitimi”, “Çocuklarımıza Şarkılar” ve “Piyano Eğitimi 1” kitaplarının müziklerini hazırladı ve kayıtlarını yaptı.

Levent Hocamız 2018 yılında vefat etti.
Yaptığı güzel eserlerle, yetiştirdiği öğrencilerin ve meslektaşlarının hafızalarında muhteşem anılarıyla hayata gözlerini yumarak dünyamızdan ayrıldı.
Bize kattıkların için teşekkür ederiz hocam.

Müzik ruhunuza eşlik etsin.

PAYLAŞ
Önceki İçerikÇocuklarımıza Şarkılar
Sonraki İçerikSigarasız Dünya
C. Levent TANMAN | Özgeçmiş C. Levent TANMAN İstanbul’da doğdu. Piyano eğitimine on yaşında başladı. Darüşşafaka’da Mr Linche ile piyano çalışmalarına devam etti. 26 yıldır Özel Marmara Eğitim Kurumları’nda Müzik Bölüm Başkanı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca T.C. Maltepe Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak Çocuk Ve Müzik derslerine girmektedir. "Şarkılarla Müzik Eğitimi", "Çocuklarımıza Şarkılar" ve "Piyano Eğitimi 1" kitaplarının müziklerini hazırlamış, kayıtlarını yapmıştır.

Yorum Yazın: